APEX
GA-01B-TG-OP
A-RGB-ohjauskeskitin, jossa on M/B-synkronointi ja tuulettimen nopeuden säätö
Etu- ja sivupaneeli TEMPERED GLASS -lasia
4x 120mm A-RGB tuuletinta esiasennettuna
CHIEFTEC APEX esittelee E-ATX-kotelon, jossa on täysin puhdas karkaistu lasi etu- ja sivupaneeleissa, mukaan lukien neljä esiasennettua 120 mm:n ARGB-tuuletinta, jotka tarjoavat vaikuttavan tyylin ja jäähdytyksen.
APEX, jossa on 4 esiasennettua sateenkaari-ARGB-tuuletinta, jotka on liitetty ohjauskeskukseen, joka mahdollistaa ARGB M/B -synkronoinnin ja tuulettimen nopeuden säätämisen.
Kotelossa on runsaasti tilaa, sillä se tukee jopa 400 mm:n pituisia näytönohjaimia, jopa 175 mm:n korkuisia prosessorijäähdyttimiä ja jopa 360 mm:n jäähdyttimiä ylhäällä ja jopa 420 mm:n jäähdyttimiä edessä.
CHIEFTEC APEX AIR on valmis tuomaan lisää ilmavirtaa ja parempaa jäähdytystä nykyaikaisiin pelijärjestelmiin.
APEX ARGB
MidiTower, virtalähde ei sisälly
Mitat 465 x 230 x 495 mm APEX
GA-01B-TG-OP
- A-RGB-ohjauskeskitin, jossa on M/B-synkronointi ja tuulettimen nopeuden säätö
- Esi- ja sivupaneeli on valmistettu TEMPEROIDUSTA LASISTA
- 4x 120mm A-RGB tuulettimia esiasennettuna
CHIEFTEC APEX esittelee E-ATX-kotelon, jonka etu- ja sivupaneelissa on täysin puhdasta karkaistua lasia, sekä neljä esiasennettua 120mm ARGB-tuuletinta, jotka tarjoavat vaikuttavan tyylin ja jäähdytyksen.
APEX, jossa on 4 esiasennettua sateenkaari-ARGB-tuuletinta, jotka on liitetty ohjauskeskukseen, joka mahdollistaa ARGB M/B -synkronoinnin ja tuulettimien nopeuden säädön.
Kotelossa on runsaasti tilaa, sillä se tukee jopa 400 mm:n pituisia näytönohjaimia, jopa 175 mm:n korkuisia prosessorijäähdyttimiä ja jopa 360 mm:n jäähdyttimiä ylhäällä ja jopa 420 mm:n jäähdyttimiä edessä.
CHIEFTEC APEX AIR on valmis tuomaan enemmän ilmavirtaa ja parempaa jäähdytystä nykyaikaisiin pelijärjestelmiin.
APEX ARGB
MidiTower, virtalähde ei sisälly
Mitat 465 x 230 x 495 mm